מדריך פשוט וקל לבחירת התכשיט הנכון

מדריך פשוט וקל לבחירת התכשיט הנכון עבורך וההבדלים בין החומרים:

אז לפני שנתחיל במדריך נסביר בתיאור קצר למה בעצם תכשיטי כסף משחירים או דורשים ניקוי באופן כללי,

דבר ראשון אם התכשיט שלהם מתחיל להשחיר זה כבר סימן טוב, המשמעות של זה זה שסיכוי גבוה מאוד שהתכשיט באמת עשוי כסף 925 ולא מחומרים אחרים.

שים לב כי תכשיטי פלדת אל חלד אינם מעבירים צבע לגוף, לא מאבדים מהצבע שלהם ולא הופכים לירוקים, החומר העיקרי שמשמש לתכשיטים שכן מעביר צבע על העור הוא פליז עם ציפוי של כסף או זהב.

אז למה בעצם תכשיטי כסף 925 משחירים?

כאשר תכשיט או כל חומר עשוי כסף בא במגע עם חמצן ביחד עם החום והלחות הקיימת באוויר זה מהטבע של החומר להשחיר, זה לא אומר שאיכות הכסף טובה יותר או פחות.

מה עדיף לי? תכשיט כסף 925 או פלדת אל חלד?
בקשר לשאלה זו אין מה יותר טוב או פחות, שניהם חומרים מעולים ועמידים לאורך שנים למרות שפלדת אל חלד עמידה יותר לפעמים קצת יותר קשה לעבוד איתה ולכן התכשיטים איתה קצת יותר מגושמים לפעמים במיוחד שאנחנו רוצים איור מסויים על התליון או צורה מיוחדת תמיד נעדיף לעבוד עם כסף 925 ולא עם פלדה.

פלדת אל חלד (סטיינלסטיל) היא חומר מעולה לתכשיטים לגבר מאחר והיא עמידה מאוד למזג האוויר הישראלי ניתן להיכנס איתם לים, בריכה, מקלחת או פשוט לא להוריד אותם מהגוף, הם שם כדי להישאר.

אצלנו באתר ניתן למצוא מבחר גדול יותר של תכשיטים עשויים מפלדת אל חלד בעיקר כי אנחנו יודעים להגיע איתם לרמת עיצוב מאוד גבוהות והם נשמרים ליותר שנים עם ברק.

חלק מהלקוחות שלנו ובאופן כללי פשוט מעידיפים תכשיטים מכסף 925 מאחר והם מעניקים מראה טיפה שונה פחות מבריק ויותר וינטג’י, לכן אין דבר כזה יותר יפה בין תכשיט לתכשיט, יש מה אתה באופן אישי מעדיף ומה הטעם והסגנון האישי שלך.

כמובן שבנוסף לתכשיטי כסף ופלדת אל חלד ישנם חומרים נוספים כמו פליז עם ציפוי כסף או זהב (ולפעמים ללא ציפוי בכלל) שהם אינם עמידים למים ונדרש להוריד אותם בזמן מגע עם מים באופן כללי או חומרי קוסמטיקה (בושם, קרמים וכו’).

ישנם תכשיטים יקרים יותר מכלל החומרים שציוני עד עכשיו שהם מזהב ואנחנו ממליצים על האתר של חביב תכשיטים שם ניתן למצוא תכשיטי זהב איכותיים במיוחד עם עיצובים מושלמים שמתאימים גם לגבר, גם לאישה וגם לילדים.

חשוב לציין ולזכור, שלכל אדם ישנו סגנון לבוש אחר ולאחר שמתאים תכשיט כסף מבריק יותר ככל הנראה הייתי ממליץ על תכשיט מפלדת אל חלד, אם הסגנון לבוש שלך הוא בעל סגנון יותר וינטג’י בהחלט הייתי בוחר בתכשיטי כסף 925 או בתכשיטי זהב אמיתי.

0
    סל הקניות
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות